0 533 774 95 82

Sosyal Medyada Biz}

Bakırköy Boşanma Avukatı

boşanma davaları

Bakırköy Boşanma avukatı

Bakırköy Bölgesinde Verdiğimiz Boşanma Avukatı Hizmetlerimiz:

Bakırköy Bölgesi İstanbul’un kültürel ve etnik olarak zengin bir ilçesi olup Bakırköy, eğitim seviyesi olarak son derece gelişmiştir.

Bakırköy aynı zamanda boşanma oranı en yüksek ilçelerden de birisidir.

Bakırköy Boşanma Avukatı olarak öncelikle evlilik birliğini koruyucu önlemler alınmasını tavsiye ediyoruz.

Boşanmak en son çare olmalıdır.

Evlilik Birliğini korumak son derece zordur.

Bu kapsamda eşler birbirine destek olmalı ve ailelerin fiili veya sözlü müdehalesine adeta bir duvar olmalıdırlar.

Bakırköy Boşanma Avukatı olarak Bakırköy Aile Mahkemlerinde vahim olaylarla karşılaşıyoruz.

Öyle ki Bakırköy Aile Mahkemelerinde her duruşmada boşanan eşler tartışmakta zaman zaman bu tartışma fiziksel ve psikolojik şiddete dönüşmektedir.

Ancak her zaman olduğu gibi bu durumdan en çok çocuklar etkilenmektedir.

Müşterek Çocuklar bu sahneleri ömür boyunca unutamamakta ve ergenlik dönemlerinde psikolojik sorunlar yaşamaktadırlar.

Bakırköy Aile Avukatı olarak Tavsiyemiz, evlenmek gibi boşanmakta hayatın bir parçasıdır ve de bu süreci medeni bir şekilde sonlandırmak müşterek çocukların sağlığı için şarttır.

Bakırköy Boşanma Avukatlarının da taraflarla iletişim sürecinde son derece sağduyulu olması ve boşanan tarafla ilgili sırları 3. şahıslarla paylaşmaması gereklidir.

Bakırköy Bölgesindeki boşanma davalarının ortak özelliği ise genelde boşanma davalarının şiddetli geçimsizlik nedeniyle açılmış olmalarıdır.

Bakırköy Aile Mahkemesinde Şiddetli geçimsizlik nedeniyle açılmış olan boşanma davalarında taraflar duruşma tarihinin çok ileri tarihe verildiğinden şikayetçidir.

Ancak bu şikayet bazı yönlerden haklıdır.HMK gereğince dilekçeler aşaması bitmeden duruşma yapılamayacağından dava dilekçesinden sonra davalının ceap dilekçesi ve ardından devam eden süreçte delillerin sunulması süreci uzun sürmektedir.

Bakırköy Boşanma Avukatı olarak tavsiyemiz boşanma davanızı anlaşmalı boşanma davası olarak açmanız yönündedir.Bu sayede süreç son derece kısa olacaktır.2 Hafta-1 ay arasında davanız sonuçlanacaktır.

Bakırköy Aile Mahkemelerinde 2017 başından bu yana müşterek velayet hususu yaygınlaşmış olup anlaşmalı boşanma davalarında her iki tarafında istemesi ile müşterek çocuklarla ilgili müşterek velayet kararı verilmektedir.

Ancak müşterek velayetin esprisi müşterek çocuğun okul hastane ve diğer kurumlarda anne ve babanın ortak kararı ile temsil edilmesidir.

Bakırköy Boşanma Avukatı olarak Bakırköy Aile Mahkemelerinde gördüğümüz husus, Müşterek velayette baba veya anne ile kişisel ilişki kurulması konusunda eskisi gibi çocukla 15 günde bir hafta sonları görüşme kararı verilmektedir.

Bazı mahkemelerde ise her haftasonu çocukla cumartesi 11.00- Pazar 17.00 arasında yatılı görüşme kararı bile verilebilmektedir.

Bakırköy Bölgesindeki Boşanma Avukatı olarak bize ulaşmak ve hukuksal sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için iletişim bölümünü tıklayınız..


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/yilmazyalcinav/public_html/wp-content/themes/parts/metabox.php on line 3

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN