Şişli Avukat

ŞİŞLİ AVUKATLARI KİMDİR?

Şişli Avukatları, insanların en zor dönemlerinde, hukuki sorunlarında karşımıza çıkar.
Hayat çoğu zaman olumsuz yüzünü gösterir insana. Bir bakmışsınız bir suçun içindeyiz ve ceza almamak için avukat arayışına girerek haklı neden ararız kendimize.

Bazen ise karmaşanın eşiğine gelmişizdir ve Şişli Avukat hizmeti ile avukatımız tüm sırlarınızı paylaşmak için hazırdır sizinle.
Bazen de işten çıkarılmışızdır hakkımızı sonuna kadar arama çabasında yine bir Şişli’de avukat arayışına gireriz.

Nihayetinde Şişli avukatları arayışımız hızlanır çünkü zamanaşımı süreleri bizi rahatsız eder.
Bir an önce dava açarak hakkımızı almak isteriz. Avukat, ise herşeyi doğru bir şekilde anlatan müvekkil ister kendisine.

Davayı kazanacağız diye davanın esası hakkında yalan söyleyen bir müvekkil bir Şişli’de avukatlar için en zor seçimdir.Bu durumu en çok karmaşık davalarda yaşamaktadır. Müvekkile herşeyi anlatmak güçtür.

Özellikle dava harçlarını ve yargılama giderlerini izah etmek yetenek işidir. Müvekkillerin çoğuna anlamsız bile gelmektedir dava harçları. Ancak harçları Şişli Hukuk Bürosu‘nun avukatlarının almayacağı da malumdur.

Avukatlık ücretin de ise sıkı bir pazarlık söz konusudur. Ancak Baronun belirlediği avukatlık ücretleri haksız rekabeti önleme konusunda son derece başarılıdır. Biliriz ki her avukat öncelikle haksız rekabet etmeme konusunda titiz davranacaktır.

Örneğin Ağır Ceza Avukatının avukatlık ücretini Baronun belirlediği asgari tutarın altında alırlarsa haksız rekabet durumu oluşur.

En azından haksız rekabeti önleyen bu düşünceyi bekleriz. Şişli Avukat mutlaka davayı kazanmalı düşüncesi haklı ile haksız düşüncesi ile çelişmemelidir.

Unutmayalım ki ilahi adalet er geç tecelli eder. Bizler de ilahi adaleti pekiştirmek için mücadele etmeliyiz.

Yoksa haksız bir davayı kazanmak dar kapsamda olaylara bakmadan sanık veya savunmanın da savunulmaya ihtiyacı vardır mantığı ile hareket etmeliyiz ki hukuka bir katkımız olsun…

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN